wtorek, 24 września 2013

ROZDZIAŁ 1 ♥

Oczami Rydel:
Siedziałam na łóżku w pokoju i czekałam aż Laura wróci z tej swojej "misji". W końcu zadzwonił dzwonek poszłam odebrać bo moja kochana siostrzyczka nigdy nie nosi kluczy. 
Otworzyłam dzwi i nagle do domu wbiegła Laura.
-AAAAAAAAAAA...-Zaczeła piszczeć Laura.
-Lau uspokuj się mów o co chodzi- mówiłam ze spokojem, ale w głębi duszy bałam się jak cholera, moja siostra jest do wszystkiego zdolna.
-1...2...3... Okey to tak mówiłam, że idę załatwić "misję" co nie ? - powiedziała już ze spokojem .
- No i co z wiązku z tym ? - Zaczełam się bać, co moja siora znów wymyśliła

- To, że załatwiłam nam bilet w pierwszym rzędzie na koncert..... ONE DIRECTION!! -  Laura już nie wytrzymała i biegała po całym domu ze szczęsia. Ja sero dopiero po 10 min. uswiadomiłam co się przed chwilą stało i dołączyłam do tańczącej taniec " szczęścia" Laury... 
                                 CDN ♡♡



Wiem, że rozdział krótki ale nie miałam pomysłu co napisać, kolejny rozdział bedzie 28.września.2013r. i będzie na pewno dłuszy od tego. KOMENTUJECIE ;**

BOHATEROWIE ♥

LAURA LYNCH

RYDEL LYNCH









I JESZCZE CAŁE ONE DIRECTION, ALE ZDJĘCIE MI NIE CHCIAŁO WEJŚĆ. SORKI ;**

UWAGA!!!

ROZDZIAŁ MIAŁ BYĆ DZISIAJ, ALE Z POWODU TEJ SZKOŁY ROZDZIAŁ BĘDZIE JUTRO, LECZ JESZCZE DZISIAJ POSTARAM SIĘ DODAĆ BOHATERÓW. PRZEPRASZAMY ;**

niedziela, 22 września 2013

Zdjęcia 1D <3

NA POCZĄTEK CZ.2

                    HEJJ ♡

Nazywam się Paula i mam 15 lat, jestem starszą siostrą Niki. Uwielbiam muzykę i tak jak moja siostra lubie 1D i innych ;*
Czasami spiewam cowery.
Moimi ulubionymi kolorami jest różowy i bardzo lubie z siorą HELLO KITTY ;)).
Hmm... to narazie tyle o mnie dozobaczenia ;** 

Na początek ;*

                         HEJKA <33

Nazywam się Nikola i mam 13 lat, interesuje się muzyką i tańcem, bardzo lubie zespół one direction oraz inne. Bloga prowadzę z moją siostrą,  zawsze będziemy się podpisywać Piki, gdyż Paulina+ Nikola = Piki lub Naula ;*. 
Moim ulubionym kolorem jest żółty, niebieski, fioletowy i miętowy <33.





CZEŚĆ ♥