niedziela, 22 września 2013

Na początek ;*

                         HEJKA <33

Nazywam się Nikola i mam 13 lat, interesuje się muzyką i tańcem, bardzo lubie zespół one direction oraz inne. Bloga prowadzę z moją siostrą,  zawsze będziemy się podpisywać Piki, gdyż Paulina+ Nikola = Piki lub Naula ;*. 
Moim ulubionym kolorem jest żółty, niebieski, fioletowy i miętowy <33.





CZEŚĆ ♥




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz