HEJKA <33
Nazywam się Nikola i mam 13 lat, interesuje się muzyką i tańcem, bardzo lubie zespół one direction oraz inne. Bloga prowadzę z moją siostrą, zawsze będziemy się podpisywać Piki, gdyż Paulina+ Nikola = Piki lub Naula ;*.
Moim ulubionym kolorem jest żółty, niebieski, fioletowy i miętowy <33.
CZEŚĆ ♥
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz