HEJJ ♡
Nazywam się Paula i mam 15 lat, jestem starszą siostrą Niki. Uwielbiam muzykę i tak jak moja siostra lubie 1D i innych ;*
Czasami spiewam cowery.
Moimi ulubionymi kolorami jest różowy i bardzo lubie z siorą HELLO KITTY ;)).
Hmm... to narazie tyle o mnie dozobaczenia ;**
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz